fbpx

Fundamenty na zimę ocieplić

Po wykopaniu i wymurowaniu fundamentów, ostatnią czynnością ,która była do wykonania na działce przed zapadnięciem w sen zimowy, było ich obsypanie piachem. Piach oraz koparkę zamówiliśmy z jednego miejsca, co okazało się naprawdę trafnym rozwiązaniem. Pan Piotr „koparkowy” okazał się naprawdę mistrzem koparki, a musimy pamiętać, że grunt u nas na działce, dla ciężkiego sprzętu sprzyjający nie jest zdecydowanie. Naprawdę aż przyjemnie było popatrzeć w ostatnią sobotę roku, jak ktoś umie robić swoją robotę. Szacun.

Fundamenty zostały obsypane z każdej strony oraz w środku, dzięki czemu była pewność, iż ściany fundamentowe nie przemarzną, a w związku z tym nie zmienią swojego położenia 🙂

Po dokonaniu zapłaty za usługę i piasek (naprawdę bardzo dobra cena), mogliśmy zacząć przygotowania do sylwestra :). Budowa pośpi sobie do wiosny (oby ta nadeszła szybko).

Przyznać trzeba na marginesie, że totalnie mokry rok, został nam wynagrodzony możliwością ukończenia prac w ostatnim dniu roku. Jakby mróz chwycił na początku grudnia – bylibyśmy w czarnej dziurze fundamentowej. Fart z nami!

Site Footer

Wszystkie prawa zastrzeżone dla @5naswoim.pl